Plynové krby, ktoré vyčaria úsmev na tvári

thumbnail

Plynové krby sú ideálnou voľbou pre niekoho, kto si chce vychutnať teplo ohňa bez toho, aby musel zabezpečovať drevo a čistiť popol.

Zažite plný pohľad na oheň s vysoko realistickými plameňmi, umelecky vypracovaným dekoratívnym drevom v ohnisku a širokým výberom možností, ktoré Vám umožnia prispôsobiť Váš plynový krb tak, aby čo najlepšie vyhovoval Vášmu domovu a interiéru.

Na jeseň 2020 sme začali spoluprácu so Slovenskou firmou HT- design, s. r. o., plynové vložky ktoré, vyrábajú sú svojou exkluzivitou, funkčnosťou, spoľahlivosťou a výhrevnosťou porovnateľné s krbovými vložkami na drevo. Rovnako neprídete ani o atmosféru praskajúceho ohňa bežného krbu na drevo, pretože tá je rovnaká. Každá vložka môže byť ovládaná špeciálnym diaľkovým ovládaním a na výber je taktiež možnosť prepojiť krb s vašim mobilným telefónnom alebo tabletom vďaka firemnej aplikácii HT- design.

Zabezpečujeme kompletný servis:  inštaláciu, spustenie, dizajnovú obstavbu a nadštandardnú záruku na krbové vložky 8 rokov.